tisk

Reference

Výstavba bytového domu Pod Vyšehradem, Praha 4

Výstavba bytového domu Pod Vyšehradem, Praha 4

Bytový dům je objemově členěn na dvě hmoty. Svojí vyšší hranolovou částí ukončuje slepý štít stávajícího domu č.p. 136. Tím definitivně řeší zbytky regulace z dvacátých let. Současně pohledově ukončuje řadu funkcionalistických vil v ulici Ve svahu. Vytvořením nízkého křídla umožňuje navázání na nižší zástavbu v ulici Pod Vyšehradem. Jižně od navrhovaného domu, na parcele č. 94 vznikla parková úprava se schodištěm propojujícím obě jmenované ulice. Západní fasádou se dům obrací do rozsáhlého prostoru polootevřeného bloku (směrem k Vltavě).

Detail...

Dostavba 4 rodinných domů v Mírovicích – realizace 2010 - 2011

Výstavba 4 rodinných domů v Mírovicích

Sdružení soukromých investorů nás oslovilo s dostavbou čtyř RD v obci Mírovice. Tuto výzvu jsme přijali a po převzetí nedokončených hrubých staveb jsme realizovali dostavbu RD včetně přípojek, oplocení, zahradních úprav a interiérů dle představ klientů.

Detail...

Dostavba polyfunkční budovy a výstavba nové skladové haly – realizace 2003 - 2009

Dostavba polyfunkční budovy a novostavba skladové haly Kosoř

Na základě požadavku investora  jsme se ve spolupráci s architektem investora podíleli na projektu dostavby polyfunkční budovy včetně nové skladové haly. Takto vzniklé představy investora jsme realizovali na základech bývalého zemědělského objektu.

Detail...

RD Ohrobec – realizace 1999-2000

Při stavbě nového RD jsme spolupracovali s budoucí majitelkou a zahradním architektem a přizpůsobovali se jejich požadavkům. To si vyžádalo sice zvýšené náklady , ale výsledkem je RD posazený v zahradě s jezírkem , vodopádem , čajovým altánem , altánem s venkovní kuchyní , vinným sklepem  , vzrostlými stromy (až do šesti metrů) a jednotlivými kameny (až do pěti tun).

Detail...

RD Jesenice – realizace 2005

RD Jesenice

RD je půdorysně čtverec s přistavěnou garáží směrem na jih. Dům je nepodsklepený.

Detail...

RD Květnice

RD Květnice

Klasický zděný dům

Detail...

Dostavba sídla Soběnov

Dostavba sídla Soběnov

Dostavba sídla Soběnov

Detail...

Generální oprava oplocení vily v Havlíčkových sadech – realizace 2010

Vila Havlíčkovy sady

Projekt se skládá z generální opravy oplocení, jako repliku původního.

Detail...

Nadstandardní rekonstrukce činžovního domu na pražských Hradčanech

Nadstandardní rekonstrukce činžovního domu na pražských Hradčanech

Keplerova 10 je nadstandardní rekonstrukce činžovního domu z konce 19. století na pražských Hradčanech. V historických kulisách vzniká sedm luxusních bytů pro pohodlné bydlení a potřeby člověka 21. století.

Detail...

Půdní vestavba Kyjevská

Půdní vestavba Kyjevská

Realizace půdní vestavby ve spolupráci s investorem – stavebním inženýrem, který se částečně podílel na realizačním projektu.

Detail...